Aktualitet

Deklarohen të zhdukur në rrethana misterioze dy persona, në Gramsh

Shkruar nga Liberale
Deklarohen të zhdukur në rrethana misterioze dy persona, në

Dy persona nga Gramshi janë deklaruar të zhdukur në polici, në rrethana të paqarta.

Një 51 vjeçar denoncoi zhdukjen e të vëllait, kurse një 71 vjeçar zhdukjen e të birit.

B.K., 41 vjeç, është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më, ndërsa është deklaruar i zhdukur në rrethana të ngjashme edhe shtetasi, F.C, 57 vjeç,

Policia e qarkut të Elbasanit ka nisur nga puna për gjetjen e tyre.

/Liberale.al/

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH