Showbiz

Deklaratat e Gabriel Garkos, reagon aktorja e njohur

Shkruar nga Liberale
Deklaratat e Gabriel Garkos, reagon aktorja e njohur

Aktorja e famshme italiane, Manuela Arcuri që ka luajtur krah Gabriel Garkos ka reaguar pas rrëfimit të tij se ishte gay. Në një intervistë ajo ka kritikuar ata që kanë folur kundër producentit të GF Alberto Tarallo, ku u dha edhe deklarata.

“Unë po qëndroja në heshtje sepse doja të kuptoja se sa larg mund të shkonte kjo çmenduri. Nuk kam dëgjuar kaq shumë të pavërteta për jetën time si këto të këtyre ditëve. Të jesh mirënjohës është një detyrë. Është çështje respekti; kur një person të jep aq shumë, nuk mund t’i kthesh shpinën”, tha Manuela.

Arcuri sqaroi se asaj nuk i është kërkuar asnjëherë që të gënjejë për moshën ose të shtiret duke krijuar marrëdhënie false me aktorë të ndryshëm dhe ndër të tjera konfirmoi lidhjen e shkurtër me Gabriel Garko-n.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH