Showbiz

Degradon biseda mes dy konkurrentëve në “Përputhen”: Ti do varur mes Tiranës me litar në fyt

Shkruar nga Liberale
Degradon biseda mes dy konkurrentëve në “Përputhen”:

Një situatë skandaloze ka ndodhur në “Përputhen”, një shou që ka çmendur dynjanë në Top Channel.

Dy persona me emrin Ledio dhe Enisa kanë pasur një përballje shumë të rëndë me njëri-tjetrin.

Situata degradoi deri aty sa Ledio iu drejtua Enisës, e cila ka deklaruar se ka një fëmijë: “Mjerë ai fëmijë që të ka ty nënë”.

“Ti do varur mes Tiranës me litar në fyt”, iu kthye vajza me emrin Enisa.

E gjitha kjo ndodhi live dhe në një dorar kur të gjithë janë para TV.

https://www.cdnimpuls.com/video/6526cbcd65a3c.mp4

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH