Showbiz

Debati i fortë mes vajzave/ Efi "heq dorë": Nuk më intereson më mendimi i Nitës

Shkruar nga Liberale
Debati i fortë mes vajzave/ Efi "heq dorë": Nuk më

Debatet mes Efit dhe Nitës kanë qënë të shpeshta gjatë javës, ku ato kanë akuzuar njëra tjetrën për manipulim fjalësh. Këto debate janë diskutuar edhe gjatë prime-t të sotëm.

Efi: Shumë e shëmtuar belbëzimi që përmendi Nita. Unë luaj me duar me gjeste kur flas dhe padashje e kam prekur. Nita ka bërë si e prekur nga kjo gjë. E pyeta ça ka që nuk shkon dhe nuk më tha gjë, mu duk gjest shuumë i shëmtuar, nuk e bëra një. Nuk justifikohem më për pjesën e Luizit, është mendimi i banorëve dhe nuk më intereson më. Nita devijon nga biseda, kapet. Janë disa gjëra që më kanë lodhur te Nita, nuk më intereson më mendimi Nitës, është bërë zhurmë në veshin tim.

Nita: Efi që kur ka hyrë, ka përdorur dy porta, Luizin dhe Dea. Deas i ka thënë bëjë gati valixhet, ishte shumë keq sa hyri, derisa rregulloi debatin me Luizin. Ajo nuk e përballoi dot injorimin e Luizit. Atë natë që më ka bullizuar e di që ajo nuk e ka ditur, bën gjeste pa vetëdije. Në momentin që flas me Luizin, rastësisht gjendjet Efi, përdorë situatat e Luizit,sepse nuk e sheh lojtare të fortë.

Luiz: Kur bëjmë debat me dikë, kuptohet që nuk duam ta lëmë të flasi. Nita viktimozohet kot, ajo më pyeti pse nuk më nominon që të më nxjerrë mua keq, të thmë arsyen e vërtetë. Ajo nuk ka luajtur asnjëhëhrë që kur ka hyrë, ama mënyra se si po përpiqet të luaj tani nuk është e bukur.

Nita: Efi po lyp diçka që nuk është.

Kristi: Mediokritet i frikshëm, në çdo debat, si nga Nita me kritikë të ripërsëritur, si Efi dhe Luizi.

Kiara: Nita shndërrohet në prime. Ndryshon sjellje.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH