Showbiz

Deamishel debaton me Luizin: Ke nevojë për psikolog

Shkruar nga Liberale
Deamishel debaton me Luizin: Ke nevojë për psikolog

Pas më shumë se 5 ditësh qetësi në shtëpi, Luizi dhe Dea debatuan me njëri-tjetrin, duke përmendur situatat e mëparshme kur ata kanë ofenduar njëri-tjetrin.

Luizi tha se ai ka folur gjithë kohën në kudër të lojës, pasi nuk është i njëjtë jashtë shtëpisë. Deamishel tha se kur ai i tha do të zgarravis nuk ishtE në kudër të lojës.

Ajo e këshilloi Luizin të konsultohet me një psikolog, në mënyrë që të kontrollë shpërthimet dhe nervat e tij.

Ndonëse Luizi ka përsëritur gjithë kohën faktin që ai situatat dhe ofendimet i ka për lojë, kjo gjë nuk e ka bindur aspak Dean.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH