Showbiz

Dea Mishel i kërkon ish të dashurit të rikthehen përsëri bashkë? Ja si qëndron e vërteta

Shkruar nga Liberale
Dea Mishel i kërkon ish të dashurit të rikthehen

Një periudhë tepër e zënë dhe të ngarkuar këto kohë. Që pas përfundimit të “Big Brother Vip Albania 2”, Dean e kemi parë në shumë projekte dhe së fundmi në rubrikë “Influencer” tek emisioni “E Diell”.

Si blogere Dea është shumë aktive me postimet e saj në rrjete sociale, duke treguar shumë nga jeta e saj e përditshme. Së fundmi nga një video e postuar në Instastory, ndjekësit mendojnë se Dea dëshiron një rikthim me ish të dashurin e saj, me të cilin është ndarë para disa muajsh pas një lidhjeje disa vjeçare. Kjo për shkak të muzikës që ka vendosur në video, tekstin e të cilës Dea e ka konsideruar shumë të bukur duke e vënë në dukje në postim.

A e dini nëse do të kthehesh?

Unë kurrë nuk kam njohur dikë si ti,

Preferoj të humbas dikë sesa të përdor dikë

Ndoshta është një bekim në maskim (Unë e shita shpirtin tim për ty)

Unë shoh reflektimin tim në sytë e tu

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH