Showbiz

Dea: Luizi ka frikë nga unë

Shkruar nga Liberale
Dea: Luizi ka frikë nga unë

Dea Mishel është shprehur se, Luiz Ejlli është i trembur nga ajo, pasi kur e sulmon nuk e nxjerr dot nga vetja.

"Ai është trembur nga mua. Ai ka frikë nga unë sepse unë jam shumë e ftohtë. Dje e humbi fare me mua. Fakti që ai mua s’më nxjerr dot nga vetja e tremb shumë. Ai sado të më sulmojë mua, ai ngrin", ka thënë ajo.

Kujtojmë se, Dea Mishel nxorri në nominim Luizin, Kiarën dhe Efin dhe kjo e fundit u largua nga shtëpia e Big Brother Vip.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH