Showbiz

"Dashuria vjen atëherë kur nuk e prisnit", Meri Shehu lumturon këtë shenjë

Shkruar nga Liberale
"Dashuria vjen atëherë kur nuk e prisnit", Meri Shehu

Astrologia Meri Shehu ka publikuar në rrjetet sociale horoskopin për ditën e sotme.

Ndërkohë që shenja e cila bie në sy është Peshqit.

“Ja që dashuria nganjëherë tregohet zemërgjerë me ju dhe ju jep ngrohtësi atëherë kur nuk e prisnit”, shkruan Meri Shehu për Peshqit.

Lexoni horoskopin e plotë:

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH