Aktualitet

Dalin videot/ "Jam mafia", kryegjyqtarja me poza provokuese në zyrë

Shkruar nga Liberale
Dalin videot/ "Jam mafia", kryegjyqtarja me poza provokuese në

Kryetarja e Gjykatës së Rrethit Elbasan, Enkeleda Kapedani është tepër aktive në rrjetin social ‘Tik Tok’. Dhe pse qyteti i Elbasanit ndodhet nën sundimin e krimit, Kapedani gjen kohë që të modelojë dhe të këndoj nën ritmet e muzikëve më të fundit.

Një ndër to është dhe kënga e Don Xhonit ‘Mafia’. ‘Rrethi im o Mafia’ është një pjesë e këngës, të cilën gjyqtarja duket se e ka shumë përzemër dhe e këndon më së miri.

Sikur mos të mjafonin këto, ajo ndan dhe video nga zyra e saj. Një prej tyre e tregon Kapedanin duke bërë sfiladë, që nga dera e deri tek momenti kur ulet në karrigen e zyrës së saj. Ajo filmohet nga dikush, që me siguri do të jetë pjesë e stafit të saj.

Videot janë postuar nga portali Hashtag.al.

https://streamable.com/658dng

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH