Aktualitet

Dalin fotot nga takimi i Metës me Bashën dhe aleatët

Shkruar nga Liberale
Dalin fotot nga takimi i Metës me Bashën dhe aleatët

Janë zbardhur disa foto nga takimi i opozitës së bashkuar me presidentin Ilir Meta në Presidencë.

Takimi vjen pak ditë pasi Presidenti Ilir Meta u bëri ftesë publike dhe kërkoi të takohet me të gjithë kryetarët e Partive Parlamentare që braktisën Kuvendin në shkurt 2019, për të diskutuar lidhur me situatën dramatike ku ndodhet vendi.

Takimi u konfirmua ditën e djeshme nga kreu i opozitës, Lulzim Basha, i cili tha nga Lezha se nuk mund të lejojnë kapjen e institucioneve./Gazeta Liberale

[gallery columns="1" size="full" ids="1104355,1104356,1104357,1104358,1104359"]

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH