Showbiz

Dafina Zeqiri na prezanton me kunatin e saj, këngëtarja kërkon publikisht nuse për të

Shkruar nga Liberale

Dafina Zeqiri, prej disa kohësh tashmë, po shijon lidhjen e saj të dashuri me biznesmenin, Kreshnik Gjergji, ku dyshja shfaqet e pandarë nga njëri-tjetri.

Ditën e sotme, këngëtarja e njohur ka vendosur që të gjejë edhe një partnere për kunatin e saj, vëllain e Kreshnikut, duke e reklamuar në mënyrën më të mirë të mundshme për të gjithë ndjekësit e saj në Instagram.

Zeqiri ka treguar disa nga cilësitë e kunatit, emri i të cilit është Arian, duke e përshkruar si një djalë që të sjell çdo ditë lule, që të shoqëron për më shumë se 6 orë tek sallonet e bukurisë por ajo që ndjekëset e saj duhet të vlerësojnë, është fakti se partnerja e Arianit, do të jetë kunatë me Dafina Zeqirin.

“Duke dashur të sistemojë Arian Gjergjin. 1. Rri me ty tek parukieri 6+ orë. 2. Çohet herët vet dhe të pyet a do të hash mëngjes. 3. Çdo ditë të sjell lule. 4. Të bie të bëhesh kunat me Dafina Zeqirin“, shkruan këngëtarja bashkangjitur postimit të saj, në të cilin shihet edhe Ariani.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH