Showbiz

Dafina Zeqiri kapet ‘mat’ me të dashurin e saj të ri në aeroport

Shkruar nga Liberale

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri prej kohësh është në qendër të vëmendjes së medias rozë, ku shkak është bërë romanca me biznesmenin Kreshnik Gjergji.

E teksa shpesh herë artistja publikon foto të ëmbla krah partnerit të saj në rrjetet sociale, dyshja tashmë janë parë dhe për herë të parë në publik.

“Indeksonline” ka siguruar pamje nga aeroporti i Prishtinës ku çifti janë parë duke i kapur duart njëri-tjetrit.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH