1

Dy dekada dashuri dhe martesë, aktorët zbulojnë sekretin e tyre

               Publikuar në : 12:24 - 10/04/21 liberale

Michael Douglas dhe Catherine Zeta-Jones festojnë 20 vite martesë dhe dashuri. Një nga çiftet më jetëgjatë në Hollivud, tregon se sekreti i martesës së tyre është lidhja e fortë që kanë me njëri-tjetrin, humori dhe fakti që respektojnë hapësirat e secilit.

Së pari, ne bëjmë shumë qejf bashkë! Bashkëshorti është 25 vite më i madh se unë, ky nuk është sekret. Dashuria konstante dhe respekti janë çfarë na mbajnë bashkë. Ne kurrë se kemi humbur sensin e humorit dhe shijojmë shoqërinë e njëri-tjetrit”, u shpreh aktorja për WSJ Magazine.

Catherine Zeta-Jones shton se çifti kalon shumë kohë bashkë për shkak të profesionit që kanë.

“Ai dhe unë kalojmë shumë kohë bashkë sepse ndryshe nga çiftet e tjera s’kemi pasur kurrë një orar fiks pune. Ne ose jemi në punë, ose jemi pushim. Pra unë mund të punoj 16 orë në ditë, por edhe mund të jem gjithë ditën në shtëpi. Me pak fjalë, ka pasur shumë kohë të lirë që të jemi vetvetja.”

Çifti kanë dy fëmijë, Dylan 20 vjeç dhe 17-vjeçaren Carys.

<
>
EDINBURGH - JUNE 30: Hollywood couple Catherine Zeta Jones and Michael Douglas attend the premiere of Zeta Jones' new film 'Entrapment' in Edinburgh, Scotland, June 30, 1999. (Photo by Dave Hogan/Getty Images)
90b80709a3ea0987ec925f606371c7e0 Michael-Douglas-and-Catherine-Zeta-Jones-2-November-1999-pregnancy 573e9f08f59429ab0a2cf932dcdad3cc 76th Annual Golden Globe Awards - Arrivals CZJ Catherine Zeta Jones and Michael Douglas at 'Entrapment' premiere MICHAEL-DOUGLAS

Tags: , , ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back