Showbiz

Cristiano Ronaldo shuan thashethemet, poston foton me Georginën

Shkruar nga Liberale
Cristiano Ronaldo shuan thashethemet, poston foton me Georginën
Prej disa kohësh flitet që Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez janë ndarë. Por këto pretendime i ka hedhur poshtë ylli i futbollit, i cili ka publikuar një foto me partneren e tij, duke u puthur. "Gëzuar për dashurinë", shkruan ai.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH