Showbiz

Ç’pritet të ndodhë të hënën? Ja çfarë lajmëron faqja e Big Brother Vip

Shkruar nga Liberale

Në faqen zyrtare të “Big Brother Vip Albania” në Instagram është publikuar një lajmërim.

“Këtë të hënë kemi diçka për t’ju thënë”, shkruhet në postimin që duket se ka lidhje me filmin e shumëpërfolur ku do luajnë Luizi dhe Olta.

Me shumë mundësi të hënën do kemi mundësi të njihemi me kastin ose me trailerin e filmit të shumëpërfolur.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH