Aktualitet

Ç'po ndodh tek selia e PD? Ja kë do të takojë sot Basha

Shkruar nga Liberale
Ç'po ndodh tek selia e PD? Ja kë do të takojë sot

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka thirrur sot në një takim aleatët, pas dështimit për të arritur konsensus për reformën zgjedhore në tryezën e Këshillit Politik mbrëmjen e 31 majit.

Mësohet se mbledhja do të jetë në orën 14:00 në selinë blu, ndërsa në orën 15:00 në seli do të mbërrijnë ambasadorja e SHBA, ambasadori i BE, si dhe ambasadori i Britanisë së Madhe. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH