Aktualitet

Ç'po ndodh sot? Rama mbledh Ruçin, Ballën e Gjiknurin për...

Shkruar nga Liberale
Ç'po ndodh sot? Rama mbledh Ruçin, Ballën e Gjiknurin

Mbëngjesin e sotëm, në kryesinë e Kuvendit është mbledhur Grupi Parlamentar i Partisë Socialiste.

Nuk dihet ende se cila është tema e diskutimit në këtë mbledhje, por kujtojmë që jemi në një kohë që negociatat nuk u hapën dhe që kriza poltike është ende prezente.

Mësohet sipas televizioneve informative që pas mbledhjes, kryeministri Edi Rama do të zhvillojë një takim me kreun e grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, me kreun e Kuvendit, Gramoz Ruçin si dhe me bashkëkryetarin e Reformës Zgjedhore, Damian Gjiknurin në kuadër të kësaj së fundit. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH