Aktualitet

Ç’po ndodh në Selenicë? Qëllohet me armë drejt shtëpisë së…

               Publikuar në : 10:36 - 21/05/19 V Liberale

Gjatë natës është qëlluar me armë zjarri në drejtim të shtëpisë së një 26-vjeçari në Selenicë të Vlorës.

Sakaq policia raporton se nga të shtënat nuk ka të lënduar.

“Më datë 21.05.2019, rreth orës 01:00, në rrethana ende të paqarta është qëlluar me armë zjarri në pjesën e jashtme të murit të banesës së 26 vjeçarit Xh.M, në Selenicë.

Nga të shtënat nuk ka persona të lënduar.Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje ku po kryen veprimet e mëtejshme hetimore në lidhje me identifikimin dhe kapjen e autorit”, -njofton policia. /Gazeta Liberale

(Visited 4 times, 1 visits today)

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *