Aktualitet

Ç'po ndodh në Lezhë? Dëgjohen të shtëna me armë zjarri pranë...

Shkruar nga Liberale
Ç'po ndodh në Lezhë? Dëgjohen të shtëna me

Disa të shtëna me armë zjarri janë shënuar sot në qytetin e Lezhës dhe për pasojë është shkaktuar panik te qytetarët.

Ngjarja ka ndodhur pranë stacionit elektrik. Ndërkohë nuk dihet nëse ka të plagosur apo viktima nga të shtënat me armë.

Vijon.../Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH