Showbiz

Ç’po ndodh mes tyre? Don Xhoni puth Era Istrefin në koncert

Shkruar nga Liberale
Ç’po ndodh mes tyre? Don Xhoni puth Era Istrefin në koncert

U përfolën se mes tyre mund të kishte më shumë se miqësi por më pas rezultoi se Era Istefi dhe Don Xhoni po sjellin një duet.

Kënga “Hala” është publikuar disa ditë më parë dhe ka rezultuar një sukses i jashtëzakonshëm. Mirëpo, Era Istrefi dhe Don Xhoni janë rikthyer përsëri në qendër të vëmendjes.

Shkak për këtë është bërë një kocert që kanë mbajtur së fundmi. Në një moment, teksa po këndonin hitin e tyre, reperi i afrohet këngëtares për t’i dhënë një puthje.

Ky veprim ka emocionuar fansat të cilët shpresojnë nëse mes dyshes së famshme mund të ketë diçka më shumë sesa miqësi.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH