Aktualitet

Ç’po ndodh? Basha, mbledhje me strukturat e PD në rang kombëtar

               Publikuar në : 10:55 - 25/04/20 liberale

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, do të ketë sot një takim në distancë me strukturat kryesore të Partisë Demokratike në të gjithë Shqipërinë.

Në mbledhjet e thirrura nga kreu i opozitës përfshihen kryesia, ish-deputetët dhe kolegji i kryetarëve.

Ndërkohë mësohet se organizimi i komunikimit të zotit Basha me ta është ndarë sipas qarqeve që përfaqësojnë.

Mësohet se takimi ka në fokus diskutimin e gjendjes së rënduar në të gjithë territorin. /Gazeta Liberale

 

Tags: ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back