Aktualitet

COVID-19/ Lihet në burg pogradecari që hapi lokal brenda shtëpisë

Shkruar nga Liberale
COVID-19/ Lihet në burg pogradecari që hapi lokal brenda

Është lënë në burg shtetasi me inicialet F.B., i cili kundërshtoi me dhunë policinë e Pogradecit e cila zbuloi se brenda shtëpisë ai kishte përshtatur një lokal në kushte karantine.

Policia e gjeti aty bashkë me dy persona të tjerë me inicialet K.T dhe N.K. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH