Aktualitet

Covid-19 i merr jetën zyrtarit të policisë në Shkodër

Shkruar nga Liberale
Covid-19 i merr jetën zyrtarit të policisë në Shkodër

Safet Morina, përgjegjësi i Rrugores në Shkodër, ka ndërruar jetë nga Covid-19. Mësohet se ai është infektuar disa ditë më parë dhe fatkeqësisht nuk ka arritur të mbijetojë.

Morina prej vitesh mbante postin e përgjegjësit të Rrugores në Shkodër.

Situata nga koronavirusi në vend vijon të jetë e rëndë. Gjatë 24 orëve të fundit u konfirmuan 140 raste të reja dhe 5 humbje jete.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH