Aktualitet

"Çmendet" burri, merr makinën dhe tenton të shtypë gruan

Shkruar nga Liberale
"Çmendet" burri, merr makinën dhe tenton të

Policia e Tiranës ka shpallur në kërkim një 48-vjeçar i cili ka tentuar të përplasë me makinë bashkëshorten e tij.

Njoftimi i policisë:

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Kavajë referuan materialet në Prokurori, si dhe po punojnë për kapjen e shtetasit R. M., 48 vjeç, pasi ka tentuar të dëmtojë gjatë drejtimit të automjetit, bashkëshorten e tij, e cila është e pajisur me urdhër mbrojtjeje.

Ndërkohë ende nuk dihen shkaqet e konfliktit mes çiftit, ndërsa policia po punon për kapjen e tij dhe zbardhjen e e plote të rastit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH