Showbiz

Çfarë ndodhi? Robert Aliaj flet për Kristin: Gati ta injoroja si djalë!

Shkruar nga Liberale
Çfarë ndodhi? Robert Aliaj flet për Kristin: Gati ta injoroja

I pyetur sesi i është dukur Kristi tek juria e “She is on Top”, Robert Aliaj është shprehur se nuk është se gjykoi shumë, madje se është përpjekur “t’i qëndrojë larg emocionalisht”.

“Skandaloz, nuk është se e gjykova shumë aty, biles u mundova të largohem sa më shumë emocionalisht.

“E vetmja gjë që ta bëja këtë ishte dhe “ta injoroja fare dhe si djalë”, tha Robert Aliaj

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH