Aktualitet

Çfarë ka ndodhur? Alvin Berisha shtrohet me urgjencë në spital

               Publikuar në : 13:43 - 18/11/19 liberale

Pas daljes nga kampi në Siri dhe bashkimit me familjen të tjera lajme vijnë për Alvin Berishën.

Mësohet se gjendja e tij është përkeqësuar dhe se është shtruar në spitalin e Lecco-s ku ka nisur vizitat mjekësore.

Plaga në këmbë i ka krijuar vështirësi në ecje dhe mjekët italianë po vlerësojnë një ndërhyrje kirurgjikale të specializuar.

Një ekip i specializuar mjekësh do të analizojë gjendjen shëndetësore të vogëlushit i cili mbeti i plagosur rëndë gjatë një atentati në Siri. /Gazeta Liberale

Tags: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back