Aktualitet

Çfarë ka ndodhur? Alvin Berisha shtrohet me urgjencë në spital

Shkruar nga Liberale
Çfarë ka ndodhur? Alvin Berisha shtrohet me urgjencë në

Pas daljes nga kampi në Siri dhe bashkimit me familjen të tjera lajme vijnë për Alvin Berishën.

Mësohet se gjendja e tij është përkeqësuar dhe se është shtruar në spitalin e Lecco-s ku ka nisur vizitat mjekësore.

Plaga në këmbë i ka krijuar vështirësi në ecje dhe mjekët italianë po vlerësojnë një ndërhyrje kirurgjikale të specializuar.

Një ekip i specializuar mjekësh do të analizojë gjendjen shëndetësore të vogëlushit i cili mbeti i plagosur rëndë gjatë një atentati në Siri. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH