Showbiz

Çfarë i ka ndodhur? E tëra e fashuar, e dashura e Don Xhonit përfundon në spital (FOTO)

Shkruar nga Liberale

Modelja ruse, Ariana Lirey e cila u pa në krahët e reperit të famshëm shqiptar, Don Xhon si e dashura e tij ka arritur të jetë në qendër të vëmendjes edhe në mediat rozë për publikun shqiptar.

Së fundmi, në fotografi e postuar në llogarinë e saj në “Instagram” ajo ka zbuluar se ka dëmtuar këmbën dhe ndodhet e shtrirë në spital, fotoe cila shqetësoi fansat e çiftit.

Nga fotoja dhe këmba e tëra në allçi duket se lëndimi është serioz.

Ariana nuk ka dhënë detaje se çfarë ka ndodhur. Ajo dhe Don Xhon pak ditë më parë u panë së bashku në videoklipin e fundit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH