Aktualitet

Çfarë deklaruan dy vëllezërit e vrasësit në polici, panë gjithë masakrën me sy

Shkruar nga Liberale
Çfarë deklaruan dy vëllezërit e vrasësit në

Dy vëllezërit, Fatmir dhe Besnik Mjeshtri, të cilët u arrestuan pas ngjarjes së rëndë që u mori jetën 2 personave dhe la të plagosur 2 të tjerë, kanë deklaruar në polici se familja e tyre nuk ishte dakord për lidhjen e dashurisë mes mbesës së tyre dhe djalit të Enkelejd Hasulës.

Sipas tyre kjo gjë ka bërë që të nxehen gjakrat dhe vëllai i tyre Fiqiri Mjeshtri i marri jetën, dy personave që ishin rastësisht aty, Ilir Shirës dhe djalit të tij Kenadit.

Si dhe ka plagosur rëndë Enkelejd dhe Renato Hasulën.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH