Aktualitet

Ç’do ndodhë më 30 qershor? Iljazaj thotë versionin e tij

               Publikuar në : 22:53 - 15/04/19 Liberale

“Çfarë do ndodhë më 30 qershtor?”, – ishte pyetja që Fevziu i bëri panelit të të ftuarve sot në Opinion.

Analisti politik Ervis Iljazaj tha se mendon që palët do ulen dhe do gjejnë zgjidhje para zgjedhjeve, ndërsa theksoi se opozita ka një instrument të rëndësishëm në duar, që sipas tij është populli.

“Unë mendoj që palët do ulen dhe do e gjejnë një zgjidhje para zgjedhjeve të 3p qershorit”, tha Iljazaj në Opinion./ Gazeta Liberale

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *