Sport

Casillas del nga spitali: Nuk e di se çfarë me rezervon e ardhmja…

               Publikuar në : 20:32 - 06/05/19 R Liberale

Iker Casillas ka dalë nga spitali në orën 15:10 të ditës së sotme dhe foli me mediat që e prisnin jashtë spitalit CUF Oporto që nga e mërkura e kaluar, pasi portieri spanjoll u shtrua me urgjencë pas problemeve me zemrën.

“Para disa ditësh pata një problem. Është e vështirë për mua që të flas, jam shumë mirënjohës sepse pata fat. Jam ndjerë shumë i dashur nga ata që janë shqetësuar për mua. Falenderoj mjekët e spitalit, stafin e Portos dhe të gjithë”, deklaroi Casillas.

Më tej, portieri i Portos dhe ish-kapiteni i Realit dhe Spanjës, foli mbi gjendjen e tij aktuale: “Ndihem shumë më mirë. Do të pushoj disa javë ose disa muaj. Nuk e di se çfarë do të më rezervojë e ardhmja, e rëndësishme është që tani dola nga spitali”./ Gazeta Liberale

(Visited 1 times, 1 visits today)

Etiketa: ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *