Sport

Carlos Tevez : Do të isha shumë i lumtur nëse Messi do ta fitonte kupën

Shkruar nga Liberale
Carlos Tevez : Do të isha shumë i lumtur nëse Messi do ta fitonte

Carlos Tevez ka shprehur dëshirën që Lionel Messi të fitojë Kupën e Botës.

“Do të isha shumë i lumtur nëse Messi do ta fitonte kupën në Katar. Unë shoh një ekip shumë të lidhur ngushtë. Ata shkojnë me pushime së bashku, gjë që është e pazakontë.

Ne kemi një shans të mirë për të fituar trofeun”, tha trajneri i Rosario Central dhe ish- sulmuesi i Argjentinës.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH