LIfe Style

Cardi B: E bleva gjoksin sepse nuk di të notoj

               Publikuar në : 12:21 - 14/08/19 LP

Reperja amerikane Cardi B ka pranuar pak kohë më parë se kishte kryer një operacion në gjoks, sepse nuk kishte mundësi që të kujdesej për të pas lindjes së vajzës. Ndërsa së fundmi ajo ka zbuluar dhe një tjetër arsye për ndërhyrjen e saj.

Këngëtarja ka publikuar në ‘Instagram’ një foto, ku shkruan: “Nuk mund të notoja, prandaj bleva këtë gjoks kështu që mund të pluskoja”.

Përveç kësaj reperja ka bërë dhe një ndërhyrje në bark e njohur si liposuction. Ajo ka shpjeguar se nëse do të ishte stërvitur për trupin pas lindjes nuk do i ishte dashur të kryente të tilla operacione./Gazeta Liberale

Capture 15578674264501 a9567f5537b1eb166573b3466223e9f9 Cardi-B-Abs-2019-Billboard-Music-Awards Cardi-B-Lands-First-Las-Vegas-Residency ENTERTAINMENT-US-CHARITY-RIHANNA Fashion Nova x Cardi B Collection Launch Party - Arrivals
<
>
(Visited 59 times, 1 visits today)

Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *