Aktualitet

Çantë e dyshimtë në sheshin “Skënderbej”, policia rrethon zonën

Shkruar nga Liberale
Çantë e dyshimtë në sheshin “Skënderbej”,

Një çantë e dyshimtë është gjetur pranë sheshit “Skënderbej”. Mësohet se çanta është raportuar nga një qytetar, i cili ka lajmëruar Policinë.

Kjo e fundit ka rrethuar vendin dhe pritet mbërritja e forcave xheniere. Lajmi në përditësim..../Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH