LIfe Style

Butrinti prezanton të dashurën e tij, që nuk është Kiara Tito

               Publikuar në : 14:33 - 10/09/19 V Liberale

Butrint Imeri është një ndër këngëtarët më të rinj dhe për pak kohë është bërë mjaft i dashur për publikun.

Ai nuk është i mirë vetëm për të bërë këngë që i kthehen në hite, por edhe për të bërë lëmsh publikun lidhur me jetën e tij private.

Thuajse një vit ai i la të gjithë të mendonin që ishte në një lidhje me moderatoren Kiara Tito, më në fund ka zbuluar se më ke ndodhet me pushime në ishullin grek.

Ne foto dhe video të postuar në Instastory Butrinti shfaqet në një tavolinë me një bukuroshe brune, të cilën pasi e zbuloi përmes reflektimit në syzet e tij, i drejtoi kamerën dhe e bëri edhe më të qartë që nuk është Kiara ajo që po e shoqëron në pushimet e këtij shtatori./Gazeta Liberale 

(Visited 108 times, 1 visits today)

Etiketa: ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *