Aktualitet

Burri (shurdhmemec) bën gruan për spital në Tiranë dhe zhduket pas ngjarjes

Shkruar nga Liberale
Burri (shurdhmemec) bën gruan për spital në Tiranë dhe

Një grua 47-vjeçare është plagosur pasi u dhunua me sende të forta nga bashkëshorti i saj katër vite më i vogël në moshë. Ngjarja ndodhi në Tiranë në rrugën “4 Dëshmorët” mbrëmjen e sotme. Sipas policisë, 43-vjeçari është arratisur dhe është shpallur në kërkim. Si pasojë e goditjeve, gruaja është dëmtuar dhe u dërgua në spital jashtë rrezikut për jetën.

“Më datë 11.07.2023, në rrugën “4 Dëshmorët”, shtetasi A. Sh., 43 vjeç (shurdhmemec), dyshohet se ka goditur me sende të forta bashkëshorten e tij, shtetasen Gj. Sh., 47 vjeçe, dhe më pas është larguar. Si pasojë 47-vjeçarja është dëmtuar dhe ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor po punon për kapjen e autorit të dyshuar dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.” tha policia pas ngjarjes.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH