Bota

Tragjedi në Itali/ Gruaja vret burrin me thikë, si nisi sherri mes tyre

Shkruar nga Liberale

Tragjedi në Itali/ Gruaja vret burrin me thikë, si nisi sherri mes

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Itali, ku një grua 46-vjeçare ka vrarë më thikë burrin e saj 56-vjeçar. Burri u godit disa herë më thikë në trup dhe në fyt.

Sipas informacioneve, çifti kishte probleme personale dhe në punë.

Gjithashtu, 46-vjeçarja i ishte nënshtruar një ekzaminimi psikiatrik mëngjesin e së enjtes. Bashkëshorti i saj me profesion punëtor e kishte shoqëruar gruan në spital.

Gjithashtu në vitin 2020 ajo u shtrua në departamentin e psikiatrisë të të njëjtit spital.

Çifti kishte gjithashtu një vajzë 5-vjeçare.

Poll
SHQIPENGLISH