Magazinë

Revoltohet Sara: Jeni të ligj, të pisët dhe shpirtkalbur, për çfarë e ka fjalën ish banorja? Nuk lë pa përmendur dhe babain e saj "të ligë"

Shkruar nga Liberale

Revoltohet Sara: Jeni të ligj, të pisët dhe shpirtkalbur,

Ish-banorja e BBV3, Sara Gjordeni ka bërë një deklaratë të ashpër ditën e sotme, duke sulmuar të gjithë ata që akuzojnë dhe shpifin ndaj saj.

Përmes disa postimeve të njëpasnjëshme në profilin e saj të Instagramit, Sara ka sqaruar njëherë e mirë marrëdhënien e saj me Bradhin, deklaratat e babait të saj, si dhe marrëdhënien e shumë përfolura të saj.

Ajo ka përmendur gjithashtu edhe marrëdhënien e saj dhe të Bardhit me Meritonin, fotot e të cilëve u bënë virale në internet.

“Disa gjëra për për t’u sqaruar meqë vazhdojnë titujt bajat nëpër faqe dhe komente pa lidhje. Më keni çarë atë që nuk thuhet me muhabetin e ex-ave. I vetmi që pata lidhje ishte Endriku, përpara 10 vitesh. Silvi gënjeu. Nuk je ku***vë me katër lidhje në 2024 sepse i bie që gjysma e femrave në botë dhe Shqipëri janë kva. Faleminderit që shqetësoheni për brekët e mia, po e mira do ishte të shqetësoheshit për brekët e grave dhe motrave tuaja”.

“Babai im del me deklarata sepse nuk ka jetuar asnjë ditë me mua. Përveç kësaj, turp t’i vijë kush pretendon që unë ta mbroj kur vetëm të këqija më kanë ardhur prej tij”.

“Mos na krahasoni me Luizin dhe Kiarës se realisht është gjëja më bajat dhe më palidhje në botë. Jam 180 gradë njeri tjetër dhe Bardhi po ashtu. Këto aludime nisën nga një pyetje që më ka bërë Ronaldo mbi personin në fjalë tek E Diell. Nuk ja fishkëllejmë farë kësaj çështjeje dhe na keni lodhur.

“Bardhi e ka nisur lidhjen tonë. Bardhi ka qenë ai i cili bëri planin se si të afroheshim dhe është Bardhi ai i cili më kërki të shkoja në Kumanovë sepse në atë moment nuk kishte makinë. Nuk i kam shkuar me zor se na hapët barkun”.

“Na keni çarë dërrasat edhe me Meritonin. Nuk më pëlqen Meritoni, i qëndruam afër për sa kohë ishte i sëmurë. Nuk kam asnjë tërheqje as dreq.”

“Nuk i kam prishur unë marrëdhëniet me Bardhin dhe me menaxherin e tij. Ka patur pakënaqësi të tjera që nuk kishin lidhje me mua. Bardhi nuk doli nga shtëpia sepse e nxorri menaxheri se e “flliqa” unë. Bardhi dhe Jetmiri sot kanë marrëdhënie shumë korrekte”.

“Ma keni shpifur me këtë termin “Sara ia shkatërroi jetën”. Jo Sara ka limitet e saj dhe ia bënte të qarta edhe në Big. A kam qenë agresive? Po! A ndërhy unën në jetën e Bardhit? Jo! A kam unë lekët e mia dhe nuk kam nevojë për të Bardhit? Po! Se edhe me këtë jeni bërë të lodhshëm. Jemi dy presona shumë të apvarur ekonomikisht nga njëri-tjetri!

Poll
SHQIPENGLISH