Kosova

Vjosa Osmani shpall nesër ditë zie në Kosovë: Në kujtim të të gjitha grave dhe vajzave të vrara

Shkruar nga Liberale

Vjosa Osmani shpall nesër ditë zie në Kosovë: Në kujtim

Nesër do të jetë ditë zie në Kosovë në kujtim të të gjitha grave dhe vajzave të vrara.

Osmani: Nesër do të jetë ditë zie shtetërore në Kosovë, por shoqëria jonë do të jetë në zi çdo ditë përderisa të ketë vrasje të grave dhe vajzave tona!

Kujtojmë se dy vrasje brenda pak ditëve tronditën Kosovën, ndërsa në Prishtinë po mbahet Forumi Ndërkombëtar për Gratë Paqen dhe Sigurinë.

Vjosa Osmani shpall nesër ditë zie në Kosovë: Në kujtim

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH