Kosova

E TRISHTË/ Ndahet papritur nga jeta shqiptari në Finlandë, pronar i byrektores "Parisi"

Shkruar nga Liberale

E TRISHTË/ Ndahet papritur nga jeta shqiptari në Finlandë, pronar

Një shqipatr nga Mitrovica ka ka ndërruar jetë në Finlandë, aty ku jetonte prej disa kohësh. Mësohet se i riu ishte pronar i byrektores ndër më të njohurat në Mitrovicë “Parisi”.

Lajmin e e trishtë, e kanë bërë të ditur familjarët në postim në rrjetet sociale.

“Të Allahut jemi dhe tek Ai do të kthehemi! Të dashur familjarë, miq e dashamirë, me dhimbje të thellë ju njoftojmë se sot u nda nga jeta i shtrejti nipi jonë i dashur Rexhep Xhemajli Sadikaj. Për varrimi ju njoftojmë me kohë. Zoti të Mëshiroftë me Gradën e Xhehnetin më të lartë !”, njoftojnë familjarët.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH