Kosova

Dy të rinj 31 dhe 20 vjeç! Identifikohen viktimat e aksidentit tragjik

Shkruar nga Liberale

Dy të rinj 31 dhe 20 vjeç! Identifikohen viktimat e aksidentit

Një aksident mes një motoçiklete dhe një veture ka ndodhur në Shirokë të Suharekës ku si pasojë kanë vdekur dy persona.

Personat e vdekur janë nga Komuna e Prizrenit.

Vesel Gashi nga policia e Prizrenit ka bërë të ditur se njëri nga ta është 31 dhe tjetri 20-vjeçar.

“P.G viti lindjes 2004 dhe B.H viti i lindjes 1993”, ka bërë të ditur Gashi.

Në aksident kanë qenë të përfshirë një motoçikletë dhe një veturë.

 

 

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH