Kosova

AKSIDENT tragjik në Suharekë/ Automjeti përplaset me motoçikletën, dy të vdekur në aksident

Shkruar nga Liberale

AKSIDENT tragjik në Suharekë/ Automjeti përplaset me

Dy persona kanë mbetur të vdekur si pasojë e një aksidenti në Suharekë.

Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme mes një motoçiklete dhe automjeti në fshatin Shirokë, ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Prizrenit, Faton Aliu.

“Një aksident mes një veture dhe një motori ka ndodhur. Janë dy viktima që kanë qenë në motor. Drejtuesi i veturës po merr ndihmë shëndetësore në Spitalin e Prizrenit”, ka deklaruar ai.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH