Globi

VIDEO/ Propozim për martesë gjatë fluturimit: Piloti polak i kërkon të dashurës së tij stjuardesë të martohet me të

Shkruar nga Liberale

VIDEO/ Propozim për martesë gjatë fluturimit: Piloti polak i

Piloti donte të befasonte partnerin e tij dhe ia doli duartrokitje nga pasagjerët

Një pilot polak i propozoi të dashurës së tij stjuardesë gjatë një fluturimi nga Varshava në Krakov dhe ajo tha po.

Siç raporton CNN, punëdhënësi i "çiftit të lumtur", kompania ajrore polake “LOT Polish Airlines”, ka postuar videon në Facebook, duke treguar momentin kur piloti Konrad Hank pret pasagjerët dhe më pas duke mbajtur një buqetë, ai i kërkon të dashurës të martohet me të.

Ka një person shumë të veçantë në fluturimin e sotëm dhe shpresoj se ajo nuk e pret atë që kam për të thënë. Zonja dhe zotërinj, rreth një vit e gjysmë më parë, në këtë punë, takova personin më të mrekullueshëm që më ndryshoi plotësisht jetën,” vazhdoi Hank.

Ti je gjëja më e çmuar për mua. Ti je ëndrra ime më e madhe e realizuar. Prandaj më duhet të të kërkoj një nder, dashuria ime. Do të martohesh me mua?”, tha piloti polak duke i buzëqeshur gruas së jetës së tij që ndodhej në anën tjetër të pistës.

Ajo vrapoi nëpër korridor për ta gjetur atë

Më pas, siç shihet në video, zonja Paula vrapon në avion duke kërcyer nga gëzimi për të përqafuar të dashurin e saj dhe për t'i thënë se ajo e pranon propozimin për martesë. 

"Nuk e di nëse kjo është dora e duhur për këtë," u përgjigj ajo duke buzëqeshur ndërsa i vendosi unazën. /Liberale.al/L.M/

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH