Globi

TRONDITËSE/ Momenti kur burri njofton gruan se ka vrarë djalin e tyre

Shkruar nga Liberale

TRONDITËSE/ Momenti kur burri njofton gruan se ka vrarë djalin e tyre

Momenti tronditës i rrëfimit të një babai nga Florida, SHBA, se ka qëlluar për vdekje djalin e tij gjatë një sherri, është regjistruar nga një kamera, pak para arrestimit të 52-vjeçarit.

Në videon e publikuar fillimisht nga Local News 10, 52-vjeçari David Contreras shihet duke folur me gruan e tij dhe duke pranuar se djali i tyre ka vdekur.

Sipas New York Post, Contreras vrau djalin e tij 22-vjeçar, Eric, në shtëpinë e familjes në Miami nëntorin e kaluar.

“Ai nuk merr frymë. Ai ka vdekur”, dëgjohet 52-vjeçari duke i thënë gruas së tij disa momente pasi qëlloi për vdekje të riun më 3 nëntor.

Në një moment, Contreras shihet duke u përkulur në tokë dhe duke mbuluar fytyrën me dorë. "Nuk është faji yt. Ju lutem telefononi vëllanë tim,” i lutet ai gruas së tij, e cila më pas dëgjohet duke thënë: “Ai do të shkojë në burg”.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH