Globi

TRONDITËSE/ Gjenden 5 persona të vdekur në një shtëpi, mes tyre dy fëmijë

Shkruar nga Liberale

TRONDITËSE/ Gjenden 5 persona të vdekur në një

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në SHBA, ku pesë persona, përfshirë dy fëmijë, janë gjetur të vdekur në Oklahoma.

Sipas medieve të huaja, të pesë duket se janë vrarë, sipas policisë. Viktimat ishin një burrë dhe një grua, dhe dy fëmijë të moshës 12 dhe 15 vjeç. Ndërsa viktima e pestë ishte një i sapodiplomuar.

Sipas një raporti, policia tha se një 10-vjeçar i kishte gjetur trupat.

Policia ka nisur hetimet, ndërsa tha se në trupin e burrit u gjet një armë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH