Globi

Rezultonte e zhdukur në Greqi, gjendet 22-vjeçarja shqiptare, ishte larguar me një burrë

Shkruar nga Liberale

Rezultonte e zhdukur në Greqi, gjendet 22-vjeçarja shqiptare, ishte

Gjendet shëndoshë e mirë Paloma Zerellari, 22-vjeçarja shqiptare, e cila ishte zhdukur që prej 12 dhjetorit, në Greqi.

Mediet e vendit fqinj raportojnë se e reja ka kontaktuar me autoritetet dhe iu ka thënë se ndodhet jashtë Kretës.

Vajza një ditë pas zhdukjes, i kishte thënë shokut të saj se ishte larguar me një burrë, përmes një mesazhi që ajo i kishte dërguar në telefon. 

"Buzëqeshja e fëmijës", organizata që kishte lëshuar alarmin për zhdukjen e saj, ka gjetur vendndodhjen e saj dhe deklaron se ajo ndodhet në Kullën Ilias.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH