Globi

PRINDËRIT NË SHOK! Djali 18-vjeçar denoncon kumbarin: Më përdhunoi që prej moshës 9-vjeçare!

Shkruar nga Liberale

PRINDËRIT NË SHOK! Djali 18-vjeçar denoncon kumbarin: Më

Një 18-vjeçar nga Heraklioni i Kretës ka denoncuar në polici se kumbari e ka përdhunuar nga mosha 9-vjeçare, deri në moshën 12-vjeçare.

Policia e vendit fqinj kishte kohë që po hetonte denoncimin dhe po përpiqej ta dokumentonte rastin deri në fund dhe dje ata arrestuan 50-vjeçarin pas një përpjekje prej muajsh.

Në fakt, informacionet thonë se 50-vjeçari merrej me muzikë dhe i mësonte fëmijës muzikën dhe me këtë pretekst gjeti mundësinë të kalonte shumë momente vetëm me të.

18-vjeçari u ankua tek autoritetet se kumbari i tij tashmë 50-vjeçar ishte kthyer në torturuesin e tij absolut për tre vite rresht. I riu kishte nevojë për mbështetje për të gjetur forcën për të denoncuar gjithçka që kishte përjetuar.

 Prindërit e 18-vjeçares janë tronditur pasi 50-vjeçari ishte një njeri i besuar i tyre. 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH