Globi

Po fliste me një koleg për punën, 35 vjeçarja qëllohet për vdekje në banesë. Më pas burri gjendet i vetëvrarë nga policia

Shkruar nga Liberale

Po fliste me një koleg për punën, 35 vjeçarja
Një nënë e re e cila u gjet e qëlluar për vdekje në shtëpinë e saj në Kaliforni dyshohet se u vra nga bashkëshorti i saj i larguar teksa ishte duke biseduar me një koleg për punën online.

Po fliste me një koleg për punën, 35 vjeçarja

Ashley Bird, 35 vjeç, u gjet nga policia me një plagë me armë zjarri në kokë, e shtrirë në divan brenda shtëpisë së saj në La Presa, Kaliforni.

Burri i saj Christopher Bird, 39 vjeç, ishte i dyshuari kryesor në këtë rast pas zbulimit tronditës, dhe më vonë u gjet i vdekur brenda automjetit të tij.

Ngjarja e la djalin e tyre nëntë vjeçar pa të dy prindërit dhe dy familje me zemër të thyer.

Sipas motrës së Ashley, Allison, motra e saj ishte në një takim në Zoom me një koleg pune në atë kohë. /Liberale.al/

Po fliste me një koleg për punën, 35 vjeçarja

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH