Globi

PAMJE TË RËNDA/ Momenti kur dy të dënuarit sulmojnë me th*kë Alfons Doçin në burgun e Koridhalos, ende mister shkaqet

Shkruar nga Liberale

PAMJE TË RËNDA/ Momenti kur dy të dënuarit sulmojnë me

Mediet greke kanë publikuar pamjet nga përleshja e ashpër e ndodhur në burgun grek në fund të Qershorit, ku u vra me thikë shqiptari Alfons Doçi, ndërsa mbeti i plagosur dhe një shqiptar tjetër.

Në video-n e publikuar nga Protothema.gr shihet momenti kur dy të burgosur i afrohen Doçit dhe e sulmojnë papritur më thikë.

35-vjeçari ishte dënuar për dy vrasje. Në vitin 2017, Doçi  raportohet se kishte vrarë një biznesmen në Atikën Perëndimore gjatë një grabitjeje dhe pak kohë më vonë një të moshuar, gjithashtu gjatë një grabitjeje.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH