Globi

Një influencere po shet një kavanoz me gazrat e saj për 276 euro

Shkruar nga Liberale

Një influencere po shet një kavanoz me gazrat e saj për 276 euro

Një influencere e njohur ka filluar t’iu shesë ndjekësve të saj kavanoza me gazrat e saj.

Cheng Wing Lee, 21-vjeçare e njohur si Kiaraakitty në Instagram po shet gazrat e saj dhe u ka premtuar ndjekësve se ato mund të mbahen deri në 30 ditë pas hapjes së kavanozit.

Kavanozi i mbyllur vjen i kompletuar me një shënim dashurie nga Kiara e cila ka rreth 234 mijë ndjekës në Instagram.

“A jeni kurioz të dini se çfarë ere ka Kiaraakitty?”, thuhet në shënimet e saj me kavanozin që kushton rreth 276 euro.

Një influencere po shet një kavanoz me gazrat e saj për 276 euro

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH